Izsludināta pieteikšanās apbalvojumam “Gada investors 2023”

Šogad kandidātus “Gada investors” balvai varēs virzīt kopumā septiņām nominācijām.
Balvai „Gada investors” privāto personu investīciju sektorā izsludinātās nominācijas:

- Gada biznesa eņģelis;
- Gada labākā sindicētā investīcija;

Pieteikumus var iesniegt no 2024.gada 27.februāra līdz 12.martam (ieskaitot).
Pieteikumi šai balvai iesniedzami, sūtot elektroniski uz e-pastu: info@latban.lv vai aizpildot elektronisko pieteikumu formu - https://forms.gle/kU4UJ2vq5yGod88D9. Uzvarētājus noteiks LatBAN biedru balsojums.


Juridisko un institucionālo investoru sektorā izsludinātās nominācijas:

- Gada investīcija;
- Gada pārdošana;
- Gada finanšu konsultants;
- Gada juridiskais konsultants;
- Gada ilgtspējas balva.

Pieteikumus var iesniegt no 2024.gada 27.februāra līdz 12.martam (ieskaitot).

Pieteikumi iesniedzami, sūtot elektroniski uz e-pastu: info@lvca.lv vai aizpildot elektronisko pieteikuma formu - https://docs.google.com/forms/d/1ByL3UXdQ7dYEBz-BoydSTm5eNIMZf0n9P3A8BkVlmNQ/viewform?edit_requested=true, kas vienlaikus ar aicinājumu iesniegt pieteikumus tiek nosūtīta LVCA biedriem. Pretendentus juridisko un institucionālo investoru sektorā balvas saņemšanai var izvirzīt LVCA biedrs.


Saraksts ar pretendentiem tiks nodots LVCA un LatBAN biedriem, kuru balsojums noteiks uzvarētājus, kas tiks paziņoti svinīgajā ceremonijā 19.aprīlī.
“Gada Investors 2023” apbalvošanas ceremonija notiks 19.aprīlī no plkst. 18:00 līdz 23:00 Mazajā ģildē. Nolikumu par “Gada investors 2023” var apskatīt šeit - https://docs.google.com/document/d/1zdhe9GxaicLEdQNqC7H4B0dqJPZ3_r-m/edit?usp=sharing&ouid=113350523690723102208&rtpof=true&sd=true. Tajā ir aprakstīta detalizēta informācija par pasākumu un investīciju izvirzīšanas un izvērtēšanas kārtību. “Gada Investors” ir kopīga Latvijas Privātā un Iespējkapitāla asociācijas (LVCA) un Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkla (LatBAN) iniciatīva, kas dibināta 2015.gadā. Tās mērķis ir veicināt informācijas un zināšanu izplatīšanos par Latvijas biznesa eņģeļu un privātā un iespējkapitāla fondu industriju, godinot investorus, konsultantus un nozares atbalstītājus, kuri snieguši būtisku ieguldījumu nozares un kopumā Latvijas investīciju vides attīstībā.

Vairāk informācijas: www.gadainvestors.lv.
Biļešu iegāde uz pasākumu pieejama - https://fienta.com/lv/gada-investors-2023